Twee auto’s uitgebrand bij autobedrijf in Nijverdal
Bij een autobedrijf in Nijverdal zijn in de ochtend van 1 maart 2026 twee auto’s volledig uitgebrand, meldt de regionale publieke omroep RTV Oost.
De brand brak rond 06.00 uur uit op het terrein van het bedrijf aan de Marconistraat. Bij aankomst van de brandweer stonden beide auto’s al in lichterlaaie en konden niet meer worden gered.
De politie is een onderzoek gestart naar de oorzaak van de brand en heeft het terrein afgezet voor sporenonderzoek. Daarbij wordt rekening gehouden met mogelijke verdachte omstandigheden. Zo werden onderdelen van een voertuig op aanzienlijke afstand van de brandhaard teruggevonden. Zo lag de voorruit van een van de uitgebrande auto’s zo’n 25 meter verderop.
Eventuele getuigen worden opgeroepen zich te melden.
Foto: © News in Beeld / Bert Kamp
Het bericht Twee auto’s uitgebrand bij autobedrijf in Nijverdal verscheen eerst op Aftersales Magazine.
Bron
Titel: Aftersales Magazine
Link: https://aftersalesmagazine.nl/nieuws/twee-autos-uitgebrand/


