ABS Den Elzen neemt drie vestigingen Martin Koordes over
De ABS Den Elzen Groep heeft per 1 juni 2026 de schadeherstelvestigingen ABS Autoherstel Kaspers + Lotte Amsterdam Zuidoost, ABS Autoherstel Snijders Amsterdam en ABS Autoherstel De Lange Schagen overgenomen.
Sinds de aansluiting van ABS Den Elzen Groep bij Werksta in 2025 werkt de groep aan verdere groei in Nederland. Met deze uitbreiding naar Amsterdam en de kop van Noord-Holland zet de groep een belangrijke stap in haar groeiambitie. In West- en Zuidwest-Nederland telt Den Elzen nu 13 vestigingen en circa 260 medewerkers. “Wij zien in deze vestigingen een organisatie met dezelfde energie voor ondernemen als wij. De betrokkenheid van de medewerkers en de focus op kwaliteit passen goed bij hoe wij werken. We zijn blij dat deze vestigingen zich bij onze groep aansluiten”, vertelt Joost den Elzen (foto), directeur van ABS Den Elzen Groep.
Trots
Voor klanten en relaties blijft de vertrouwde dienstverlening ongewijzigd. Ook de medewerkers blijven onderdeel van de organisatie. “Wij zijn trots op wat we samen met ons teams in Amsterdam en Schagen hebben opgebouwd. Dit is voor mij een mooi moment om het bedrijf over te dragen. De aansluiting bij ABS Den Elzen Groep biedt onze medewerkers en klanten continuïteit en nieuwe kansen. Ik heb er alle vertrouwen in dat de vestigingen zich binnen de groep verder ontwikkelen”, aldus Martin Koordes.
Het bericht ABS Den Elzen neemt drie vestigingen Martin Koordes over verscheen eerst op Aftersales Magazine.
Bron
Titel: Aftersales Magazine


