Vredestein Classic voor negende jaar bandenpartner Mille Miglia
Vredestein Classic trad dit jaar voor de negende keer op rij op als officiële bandenpartner van de Mille Miglia. Dit is een van de bekendste evenementen voor klassieke auto’s ter wereld.
Aan de editie van 2026 – die in de afgelopen week werd verreden – namen meer dan 300 klassieke auto’s deel. De route voerde de deelnemers van Brescia naar Rome en terug over een traject van ongeveer 1.000 mijl (‘mille miglia’).
Alleen voertuigen die vóór eind 1957 zijn gebouwd en representatief zijn voor deelnemers aan de oorspronkelijke races tussen 1927 en 1957 mogen deelnemen.

Voormalige F1-coureurs op Vredestein-banden
Onder de deelnemers bevonden zich voormalig Formule 1-coureurs Giancarlo Fisichella en Robert Doornbos. Beiden reden in historische auto’s die waren uitgerust met Vredestein Sprint Classic-banden. Fisichella verscheen aan de start met een Siata, terwijl Doornbos deelnam in een Austin Healey.
Volgens Vredestein vormt de Mille Miglia een passend podium voor het Vredestein Classic-assortiment. Dat is speciaal ontwikkeld voor eigenaren van klassieke auto’s en oldtimers.
Klassieke uitstraling, moderne techniek
De Vredestein Classic-reeks combineert een profiel en uitstraling die aansluiten bij de periode waarin de auto’s zijn gebouwd met moderne materialen en productietechnieken. Het assortiment bestaat uit de Sprint Classic, Snow Classic, Grip Classic en Transport Classic.
“De Mille Miglia blijft een van de meest iconische vieringen van automobielerfgoed ter wereld”, zegt Udyan Ghai, Head of Marketing bij Apollo Tyres. “Het evenement sluit goed aan bij waar Vredestein voor staat: een combinatie van tijdloos design, technische expertise en rijplezier.”
Het bericht Vredestein Classic voor negende jaar bandenpartner Mille Miglia verscheen eerst op Aftersales Magazine.
Bron
Titel: Aftersales Magazine
Link: https://aftersalesmagazine.nl/nieuws/algemeen/vredestein-classic-mille-miglia/


