Ramkraak bij autobedrijf levert dieven twee peperdure Audi’s op
Autodieven hebben in de nacht van donderdag op vrijdag twee Audi RS3’s gestolen bij Autobedrijf Hegeman Exclusief in het Gelderse Ooij. Eenmaal binnen vonden de daders een Volkswagen Tiguan, die ze vervolgens als stormram gebruikten om de roldeur uit de gevel te rijden.
De ramkraak bij het autobedrijf vond rond 05.30 uur plaats, meldt De Gelderlander op zijn site. Nadat de daders het pand waren binnengedrongen, reden ze de Tiguan meerdere keren tegen de roldeur. Uiteindelijk bezweek de deur en werd deze uit de gevel gereden. Daarna konden de dieven met twee Audi RS3’s vertrekken (nieuwprijs 115.490 euro).
Aangeslagen
Eigenaar Nick Hegeman is volgens AD nog altijd aangeslagen door de brutale diefstal. “Daar werk je dan drie jaar keihard voor”, zegt hij over de twee gestolen Audi’s. De schade aan het pand en de verdwenen auto’s komen hard aan.
De zwaar beschadigde Volkswagen Tiguan kon op minder sympathie van de dieven rekenen en bleef achter bij het autobedrijf. Van de daders ontbreekt vooralsnog ieder spoor.
Foto ter illustratie: Audi RS3 Sportback performance edition – 2022 (foto: Audi)
Het bericht Ramkraak bij autobedrijf levert dieven twee peperdure Audi’s op verscheen eerst op Aftersales Magazine.
Bron
Titel: Aftersales Magazine


