Hertog Lease overgenomen door Oostendorp
Leasemaatschappij Hertog Lease uit Tilburg maakt per 1 mei deel uit van Oostendorp Lease, dat op zijn beurt weer onderdeel is van de Oostendorp Autogroep.
Dat maakt Hertog Lease bekend op LinkedIn. Hertog Lease staat bekend om zijn persoonlijke service, korte lijnen en duurzame klantrelaties en wil die waarden blijven behouden, ook als onderdeel van Oostendorp Lease. De naam Hertog Lease blijft dan ook behouden en wordt vanaf nu gevoerd als Hertog Lease by Oostendorp.
Identiteit
In de verklaring op LinkedIn schrijft Hertog Lease verder: “In Oostendorp Lease hebben we een sterke partner gevonden die aansluit bij onze identiteit en manier van werken. Samen bouwen we verder aan een organisatie waarin kwaliteit, ondernemerschap en aandacht voor de klant voorop staan.”
Het bericht Hertog Lease overgenomen door Oostendorp verscheen eerst op Aftersales Magazine.
Bron
Titel: Aftersales Magazine
Link: https://aftersalesmagazine.nl/nieuws/hertog-lease-overgenomen-door-oostendorp-lease/


