Zoek en vind jouw Automotive baan

De meeste keus, de beste baan

Automotive Vacaturebank
Automotive Vacaturebank
Op zoek naar een nieuwe uitdaging in de Automotive?

De meeste keus, de beste baan

Zoek en vind jouw Automotive baan
De meeste keus, de beste baan
Snel zoeken

Berner introduceert geconcentreerde reinigers met doseersysteem

Berner brengt onder de naam UltraLine een nieuwe generatie geconcentreerde reinigers op de markt voor werkplaatsen. De reinigers worden geleverd in compacte literflessen met een geïntegreerd doseersysteem.

Met het doseersysteem wil Berner het gebruik van reinigingsmiddelen eenvoudiger maken en overdosering voorkomen. Met één druk op de fles wordt een vooraf bepaalde hoeveelheid reinigingsmiddel afgemeten, waarna het product aan een pompsproeier of mengbeker kan worden toegevoegd.

berner

Overdosering leidt tot extra verbruik

Volgens Berner worden professionele reinigingsmiddelen in werkplaatsen vaak in grote verpakkingen geleverd, waardoor nauwkeurig doseren lastiger kan zijn. Overdosering leidt niet alleen tot extra verbruik, maar kan volgens het bedrijf ook schade veroorzaken aan gevoelige materialen, waaronder lak.

“Professionele reinigers worden vaak geleverd in 25-liter cans. Dat maakt doseren omslachtig en foutgevoelig. Met UltraLine maken we het reinigen eenvoudiger, efficiënter en consistenter”, zegt Florian Seebauer, Product Manager bij Berner Group.

Ruimte besparen in de werkplaats

De kleinere verpakkingen moeten daarnaast ruimte besparen in de werkplaats. Volgens Berner is één liter UltraLine, afhankelijk van de vervuilingsgraad, voldoende voor maximaal dertig toepassingen met de bekledingsreiniger. De geconcentreerde voertuigreiniger levert tot zestig liter gebruiksklare reinigingsoplossing op.

Het bericht Berner introduceert geconcentreerde reinigers met doseersysteem verscheen eerst op Aftersales Magazine.

Bron

www.automotivevacaturebank.nl gebruikt cookies om bepaalde voorkeuren te onthouden en vacatures af te stemmen op je interesses.
Close