A.A.S. Van Willegen verder als A.A.S. Van der Meijden
Eigenaren Huibert en Anja van der Meijden van autobedrijf Van der Meijden Autoservice hebben de naam van het schadeherstelbedrijf A.A.S. Van Willegen Autoschade in Giessen per 1 september 2026 gewijzigd in A.A.S. Van der Meijden Autoschade.
Huibert en Anja van der Meijden namen het schadeherstelbedrijf in Giessen, gelegen op tien kilometer van het autobedrijf, enige tijd geleden over. Over de naamswijziging zegt Huibert van der Meijden: “Van Willegen Autoschade is een vertrouwd bedrijf met een lange historie in Giessen. Die solide basis zetten we voort. Door ook de schadeherstelvestiging onze familienaam te geven, maken we voor klanten en relaties duidelijk dat beide bedrijven bij elkaar horen.”
Vertrouwd
Voor klanten, medewerkers of relaties van A.A.S. Van Willigen verandert er weinig. Het bestaande team blijft vanuit de vertrouwde locatie in Giessen werken. Ook de persoonlijke dienstverlening en de aansluiting bij de coöperatie A.A.S. Schadeherstel blijven ongewijzigd.
Vestigingsmanager Jan-Kees de Jong blijft verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding. Voor veel klanten en relaties is hij het vaste aanspreekpunt. “Wij blijven klanten op dezelfde persoonlijke en vakkundige manier helpen”, aldus Jan-Kees de Jong. “De nieuwe naam laat vooral beter zien wie er achter het bedrijf staan. Verder blijft alles wat klanten van ons kennen en waarderen behouden.”
Het bericht A.A.S. Van Willegen verder als A.A.S. Van der Meijden verscheen eerst op Aftersales Magazine.
Bron
Titel: Aftersales Magazine


