Bijna 15.000 bezoekers EV Experience
In totaal 14.478 bezoekers hebben op 24, 25 en 26 september de EV Experience bezocht, het jaarlijkse evenement op Circuit Zandvoort waar de elektrische auto centraal staat.
De EV Experience is geen statische autoshow, maar een evenement waar bezoekers daadwerkelijk in elektrische auto’s kunnen rijden. Dit jaar stonden daarvoor meer dan 150 verschillende auto’s klaar, waar in totaal zo’n 15.000 proefritten mee gemaakt zijn.
Aftersales
Naast veel nieuw blik – de EV Experience had onder meer een wereldprimeur in de Nissan Pixo, die voor het eerst tijdens een publieksevenement werd getoond – had de EV Experience een groeiende aanbod van aftersales gerelateerde bedrijven.
Zo was onderhoudsconcept Moobi prominent aanwezig, had NRF er een stand waar middels een opengewerkte elektrische auto te zien was dat het onderhoud aan een EV wezenlijk verschilt van dat van een brandstofauto, en toonde gereedschappenleverancier Milwaukee als vaste partner van Circuit Zandvoort er zijn handgereedschap.
Volgend jaar
EV Experience 2027 vindt plaats op 23, 24 en 25 september.
Het bericht Bijna 15.000 bezoekers EV Experience verscheen eerst op Aftersales Magazine.
Bron
Titel: Aftersales Magazine
Link: https://aftersalesmagazine.nl/nieuws/bijna-15-000-bezoekers-ev-experience/


