Back to Battery wint ARN Award 2026
Back to Battery, het bedrijf dat lithium, kobalt, nikkel, mangaan en grafiet terugwint uit afgedankte lithium-ionbatterijen, is tijdens de ARN Relatiedag voor zijn werk beloond met de ARN Award 2026.
De jury uitte met de prijs zijn waardering voor de manier waarop het bedrijf een schonere en energie-efficiëntere methode ontwikkelde om materialen terug te winnen. “Dat is belangrijk voor het milieu, maar ook voor Europa. Door deze grondstoffen terug te winnen, worden we minder afhankelijk van de import van nieuwe grondstoffen.”
Waardevol
De jury prijst vooral het idee achter de onderneming. “Afgedankte batterijen zijn geen afvalprobleem, maar een bron van waardevolle grondstoffen. Een urban mine midden in onze eigen samenleving. Back to Battery verbindt technologische vernieuwing aan een grote maatschappelijke uitdaging en is daarmee een inspirerend voorbeeld voor onze hele sector.”
Bron
Titel: Aftersales Magazine
Link: https://aftersalesmagazine.nl/nieuws/back-to-battery-wint-arn-award-2026/


